Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 15:23 Bu haber 399 kez okundu
 
BEKTAŞ’A DESTEK BÜYÜYOR
Kozlu Haberi
BEKTAŞ’A DESTEK BÜYÜYOR

 

Ak Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’a vatandaşın desteği her geçen gün artarak büyüyor! Mahalle ve ev toplantılarında vatandaştan gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Bektaş, ‘Bu ilgi bu sevgi, bu yakınlık beni daha da fazla çalışmaya, daha da fazla bu halka hizmet etmeye teşvik ediyor’ dedi.

Bektaş hafta boyunca belediye meclis üyesi adayları ile birlikte mahallelerde gerçekleştirdikleri ev toplantılarında Kozlu ile ilgili hazırladıkları ve kitapçık haline getirdikleri projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Gerçekleştirdiği toplantılarda, Projelerin tamamının uygulanabilir ve finansman karşılığı olan projeler olduğuna vurgu yapan Bektaş, bu projelerin iktidarın ve merkezi hükümetin desteğini alamayan bir Belediye yönetiminin hayalini bile kuramayacağına dikkat çekti. 

31 Mart’tan sonra Kozlu’nun çehresini ikinci bir kez daha değiştireceklerini dile getiren Ak Parti adayı, ‘Bu işler ağlayıp, sızlamakla, mağdur edebiyatı yapmakla olmaz. Halk sizden hizmet bekliyor. Allah’a şükür Kozlu’nun çehresini değiştirmek, Kozlu’yu Zonguldak’ın parlayan yıldızı, cazibe merkezi haline getirmek daha önce bize nasip olmuştu. 1 Nisan’dan sonra hayata geçireceğimiz projelerle birlikte Kozlu’da artık hiç kimse şunu ya da bunu yapacağız diyerek vatandaşa umut satamayacak. Vatandaşımız Kozlu’ya yapılabilecek ne varsa Ali Bektaş’ın ve Ak parti İktidarının yapacağını görecek. Beş sene önce Zonguldak bu şansı tepti, beş seneyi ahla vahla geçirdi. Şimdi önümüzde bir şans var,31 Mart’ta vereceğiniz bir kararla ya hizmeti ya da gelecek beş yılı ahla vahla geçirmeyi tercih edeceksiniz. Ama Kozlumuzun boşa geçirecek beş yılı yok. Ülkenin bütün şehirleri Ak Parti Belediyeciliğinin nimetlerinden faydalanırken, hizmet ayağına gelirken, neden benim Kozlum bundan faydalanmasın’ şeklinde konuştu.

Bektaş sözlerini şöyle sürdürdü;

Şehirlerin gelecekleri, oradaki yöneticilerin ufuklarıyla doğru orantılıdır. Burada asıl olan insanımızı huzur ve mutluluk içinde yaşatabilmektir. Belediye başkanı demek sadece bir yönetici değil yeri geldiğinde ana baba, yeri geldiğinde abi kardeş, yeri geldiğinde sırdaş ve yeri geldiğinde dert dinleyip çare olan insan demektir. Bunun için de insanların ihtiyaçlarını öngörebilmek, derdin olduğu gönüllere derman olabilmek bizim en büyük amacımızdır. Gelecek nesillere emanet edebileceğimiz insan merkezli bir vizyonla ilçemizi yönetirken insanlarımıza aitdeğerleri her zaman koruyacağız. Biz bu hizmet ve gönül Odaklı yolda çatışma değil uzlaşı, kutuplaşma değil bütünleşme, karalama değil iyi özellikleri öne çıkarma, ayrılık değil kavuşma, kayıp değil kazanım ve bilhassa projelerimizi ortaya koyarak hizmeti ön plana çıkararak gönülleri ve kalpleri kazanmaya geliyoruz. Bu kutlu amacı gerçekleştirmek için,"INSANIYAŞAT KI DEVLETYAŞASIN" prensibi ile yola çıkarken tecrübe ve liyakat sahibi, hizmet aşkı ile dolu ekibimizle Kozlu 'muzu yönetmeye talibiz." YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMINATIDIR" diyerek projelerimizi size sunuyoruz. Bu yolda ALLAH yar ve yardımcımız olsun. Tüm Kozlu Halkına en derin saygı ve sevgilerini sunuyorum. (BKH)

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı