Haber Detayı
27 Kasım 2014 - Perşembe 11:24 Bu haber 1470 kez okundu
 
LEMAN SAM ZONGULDAKLILARA MÜZİK ZİYAFETİ VERDİ
Ünlü sanatçı Leman Sam, Zonguldak’ta Genel Maden İşçileri Sendikası’nda konser verdi.
Kültür Haberi
LEMAN SAM ZONGULDAKLILARA MÜZİK ZİYAFETİ VERDİ

Ünlü sanatçı Leman Sam, konser vermek üzere Zonguldak’a geldi. Genel Maden İşçileri Sendikası’ndaki konsere Zonguldak Belediye Başkan Vekili Gökhan Demir’in yanı sıra CHP’li bazı yöneticiler ve davetliler katıldı.

  Konserde ilk şarkısını söyleyen Leman Sam, “Ben o ağır linçten sonra bu kadar da insan gelmeyecek diye düşünüyordum ama gene varmış benim sevenim. Sivri dillilik biliyorsunuz 9 köyden kovuyorlar. Ben bir teşekkür etmek istiyorum, Maden İşçileri Sendikası’na bize bu salonu tahsis ettikleri için. Sendikalar önemlidir, o kadar gerçek sendika o kadar az kaldı ki diğerleri tel maşa. Tabii biz o dönemleri de gördük” diyerek sendikalara çattı.

  Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in yurt dışında olması sebebiyle konsere Başkanvekili Gökhan Demir’in katıldığını hatırlatan Sam, “Bu bütün her şeyi göze alıp bu günü bizimle birleştiren Sevcan’ı ve organizasyon firmasını kutluyorum. Bu arada belediye başkanımız Kore’deymiş. Güzel vakit geçiriyordur inşallah, bahçeleri gezsin. Siyasilerin daima işleri olduğu için vekili burada” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, sanatçı, Leman, Sam, Zonguldak’ta, Genel, Maden, İşçileri, Sendikası’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı