Haber Detayı
17 Eylül 2020 - Perşembe 09:15 Bu haber 9028 kez okundu
 
İYİ PARTİ ESNAFI GEZDİ
İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve Kozlu Belediye Meclis üyesi Nizamettin Aydın ile birlikte esnaf ziyaretlerine başladı.
Kozlu Haberi
İYİ PARTİ ESNAFI GEZDİ

İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve Kozlu Belediye Meclis üyesi Nizamettin Aydın ile birlikte esnaf ziyaretlerine başladı.

Covid-19 salgını nedeniyle az sayıda yönetim kurulu üyesi yanına alan Adıbaş, belediye meclis üyesi Nizamettin Aydın ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafın sorunlarını dinleyen Adıbaş ve beraberindekiler fikir alışverişi yaparak çözümler konusunda destek olacaklarını ve esnafın her zaman yanında olduklarını söyledi.

Kozlu esnafını tek tek dolaşan ekip, esnafın sorunlarını dinledi. Pandemi sürecinde oldukça zorlanan esnafların dertlerini dinleyerek, çözümleri konusunda fikir alış verişinde bulundular. Esnaf ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de devam edeceklerini belirten Adıbaş, okulların özellikle de üniversitelerin uzaktan eğitimde olması nedeniyle, esnafın oldukça sıkıntıya düştüğünü belirterek şunları söyledi; "Biz her zaman esnafımızın ve halkımızın yanındayız. Pandemi süreci öncesinde bile oldukça zor şartlarda geçinmeye çalışan esnaflarımız, pandemi yüzünden ve sonrasında okulların uzaktan eğitime geçmesiyle de daha zor bir duruma düşmüştür. Evine ekmek götürmekte oldukça zorlanan esnaflarımız için bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. Bugün en azından yanlarında olduğumuzu bilmeleri adına esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Sorunlarını dertlerini paylaştık. Fikir alışverişinde bulunarak neler yapılabileceğini konuştuk. İYİ Parti olarak bizler elimizi taşın altına koymaya hazırız. Kozlu esnafı ve Kozlu halkı için partimizin gerek yönetici arkadaşlarım olsun gerek gönüllü üye olan arkadaşlarımız olsun elimizden ne geliyorsa yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Umarım bu pandemi süreci de en kısa zamanda son bulur ve esnafımız da, halkımız da hep birlikte güzel günlere kavuşuruz" dedi.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, ESNAFI, GEZDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı